02/12/2016

Mikołajkowy turniej strzelecki

W dniach 01.12.2016 r. oraz 08.12.2016 r. odbyły się czwarte w historii naszej szkoły Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej. Rywalizacja odbyła się na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Koninie.

W turnieju brało udział 18 zawodników – uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły. Zwycięzcą okazała się Zuzanna Dominiak z klasy II A, która uzyskała 66 punktów. Drugie miejsce zajęła Kinga Mogielska z klasy II A (41 punktów), trzeci był Adrian Wojtczak z klasy I A (31 punktów).

Celem zawodów było sprawdzenie nabytych umiejętności praktycznych, integracja społeczności szkolnej oraz promocja aktywnych metod spędzania czasu wolnego. Głównym sędzią turnieju był Pan Jacek Marciniak.

Dotacja unijna

Szkoła dla prawdziwych fachowców – kształcenie zawodowe młodzieży regionu konińskiego