10/10/2023

Konkurs "Postaw na biznes"

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy uczniów techników oraz szkół branżowych I i II stopnia do udziału w konkursie „Postaw na BIZNES” organizowanego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie.

Konkurs jest dwuetapowy, udział w nim biorą trzyosobowe drużyny. Etap I konkursu polega na napisaniu jak najlepszego Biznesplanu, etap II to Branżowe Symulacje Biznesowe.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym konkursie?

Ważnym elementem procesu edukacyjnego jest praca zespołowa, która pomaga uczniom rozwijać umiejętności interpersonalne i społeczne.

W naszym konkursie wykorzystamy Symulację Biznesową, która jest unikatowym narzędziem na rynku edukacyjnym pozwalającym zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem. Uczniowie zdobędą wiedzę i praktyczne umiejętności wcielając się w rolę przedsiębiorców.

Uczestnicy, którzy zakwalifikują się do II etapu konkursu będą mogli realnie eksperymentować z różnymi strategiami i pomysłami na prowadzenie firmy w bezpiecznym wirtualnym środowisku.

Wartością szczególną konkursu „Postaw na BIZNES” jest nagroda specjalna dla zwycięskiego konkursu, którą jest „Dzień Menedżera”. Zwycięzcy spędzą dzień w firmie, w której będą obserwować pracę osób nią zarządzających.

W załączeniu przesyłamy Regulamin Konkursu wraz z niezbędnymi załącznikami, które można pobrać również na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://cwrkdiz-konin.pl/?p=4920&preview=true .

Na zgłoszenia Uczestników czekamy do 16.10.2023 r.

Regulamin

Pobierz plik

Formularz zgłoszeniowy

Pobierz plik

Zgoda rodzica

Pobierz plik
Dotacja unijna

Szkoła dla prawdziwych fachowców – kształcenie zawodowe młodzieży regionu konińskiego